Difference between revisions of "EVS/DHI-EVS5016S-R-V2"
| Line 12: | Line 12: | ||
|<!--{{Template:EVS-QSG}}--> | |<!--{{Template:EVS-QSG}}--> | ||
|<!--{{Template:EVS-Manual}}--> | |<!--{{Template:EVS-Manual}}--> | ||
| − | |{{Template: | + | |{{Template:DH_EVS5016-V2}} |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[File:DHI-EVS5016S-R-V2.png|right|400px]] | [[File:DHI-EVS5016S-R-V2.png|right|400px]] | ||
Revision as of 18:50, 7 March 2023
DHI-EVS5016S-R-V2
| Specifications | Quick Start Guide | Manual | Firmware |
|---|---|---|---|
Build Date: 01-03-2024
|