Difference between revisions of "USA/HDCVI/DVR/Ultra/X88A3S"
| Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
|<!--{{Template:X88A3S_Specification_Template}}--> | |<!--{{Template:X88A3S_Specification_Template}}--> | ||
| − | |{{Template:DVR-NEWGUI-QSG}} | + | |<!--{{Template:DVR-NEWGUI-QSG}}--> |
| − | |{{Template:AI-XVR-Manual}} | + | |<!--{{Template:AI-XVR-Manual}}--> |
|{{Template:DH_XVR8x16-4KL-I}} | |{{Template:DH_XVR8x16-4KL-I}} | ||
|- | |- | ||
Revision as of 19:08, 13 December 2022
X88A3S
| Specifications | Quick Start Guide | Manual | Firmware |
|---|---|---|---|
Build Date: 06-05-2019
|
Compression
Interfaces
| SystemUI New | WebUI New | SmartPSS | DSS Express S |
|---|