Difference between revisions of "Template:Product PTZ"
| Line 81: | Line 81: | ||
|[[File:SD6AEA230FN.jpg|100px]] | |[[File:SD6AEA230FN.jpg|100px]] | ||
|[https://dahuawiki.com/File:Datasheet_4MP_PTZ_Network_Camera_6C430UNI_IVS_v001_009.pdf <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] | |[https://dahuawiki.com/File:Datasheet_4MP_PTZ_Network_Camera_6C430UNI_IVS_v001_009.pdf <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-file fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] | ||
| − | |[ | + | |[https://www.odrive.com/s/3c935485-8231-4775-8674-78a6eadabf03-591225e2 <ul class="fa-ul"> <li><i class="fas fa-book fa-4x" style="color:darkred;></i></li></ul>] |
|{{Template:DH_SD-Eos-1}} | |{{Template:DH_SD-Eos-1}} | ||
|- | |- | ||
Revision as of 16:31, 29 November 2018
| Models | Image | Specifications | Manual | Firmware |
|---|---|---|---|---|
| DH-SD6AEA230FN-HNI | Build Date: 08-23-2017
| |||
| DH-SD6ALA230FN-HNI | Build Date: 08-23-2017
| |||
| DH-SD40A212TN-HNI | Build Date: 1-16-2018
| |||
| DH-SD42A212TN-HNI | Build Date: 1-16-2018
| |||
| DH-SD42CA212TN-HNI | Build Date: 1-16-2018
| |||
| DH-SD59A230TN-HNI | Build Date: 06-01-2017
| |||
| DH-SD6CA230TN-HNI | Build Date: 06-01-2017
| |||
| DH-SD50A230TN-HNI | Build Date: 06-01-2017
| |||
| 50430UNI | Build Date: 07-06-2021
| |||
| 52C430UNI | Build Date: 07-06-2021
| |||
| 59430UNI | Build Date: 07-06-2021
| |||
| 6AE530UNI | Build Date: 07-06-2021
| |||
| 6C430UNI | Build Date: 07-06-2021
| |||
| 59230UNI | Build Date: 07-06-2021
| |||
| 6CE230UNI | Build Date: 07-06-2021
| |||
| 6AL245UNI | Build Date: 07-06-2021
| |||
| 52C230UNI-A | ||||
| 50230UNI-A | ||||
| 6AE830VNI | Build Date: 09-26-2021
| |||
| 6AE240VNI | Build Date: 9-26-2021
| |||
| 12203TNI | Build Date: 7-5-2021
| |||
| 1A203TNI | Build Date: 7-5-2021
| |||
| 22204TNI | Build Date: 7-5-2021
|