Difference between revisions of "Infobox"
| Line 3: | Line 3: | ||
|- | |- | ||
|+'''X''' | |+'''X''' | ||
| − | |+[[file:X.jpg| | + | |+[[file:X.jpg|288px]] |
|- | |- | ||
| style="border-collapse: collapse;border-left:solid 1px lightgrey;border-right:solid 1px lightgrey;border-top:solid 1px lightgrey;border-bottom:solid 1px lightgrey;" | Series: | | style="border-collapse: collapse;border-left:solid 1px lightgrey;border-right:solid 1px lightgrey;border-top:solid 1px lightgrey;border-bottom:solid 1px lightgrey;" | Series: | ||
| Line 83: | Line 83: | ||
|- | |- | ||
|+'''DH-IPC-EBW812A0N''' | |+'''DH-IPC-EBW812A0N''' | ||
| − | |+[[file:DHIPCEBW812A0N.jpg| | + | |+[[file:DHIPCEBW812A0N.jpg|288px]] |
|- | |- | ||
| style="border-collapse: collapse;border-left:solid 1px lightgrey;border-right:solid 1px lightgrey;border-top:solid 1px lightgrey;border-bottom:solid 1px lightgrey;" | Series: | | style="border-collapse: collapse;border-left:solid 1px lightgrey;border-right:solid 1px lightgrey;border-top:solid 1px lightgrey;border-bottom:solid 1px lightgrey;" | Series: | ||
| Line 163: | Line 163: | ||
|- | |- | ||
|+'''X''' | |+'''X''' | ||
| − | |+[[file:X.jpg| | + | |+[[file:X.jpg|288px]] |
|- | |- | ||
| style="border-collapse: collapse;border-left:solid 1px lightgrey;border-right:solid 1px lightgrey;border-top:solid 1px lightgrey;border-bottom:solid 1px lightgrey;" | Series: | | style="border-collapse: collapse;border-left:solid 1px lightgrey;border-right:solid 1px lightgrey;border-top:solid 1px lightgrey;border-bottom:solid 1px lightgrey;" | Series: | ||
| Line 239: | Line 239: | ||
|- | |- | ||
|+'''DHI-NVR6A08-128-4K''' | |+'''DHI-NVR6A08-128-4K''' | ||
| − | |+[[file:NVR6A08.jpg| | + | |+[[file:NVR6A08.jpg|288px]] |
|- | |- | ||
| style="border-collapse: collapse;border-left:solid 1px lightgrey;border-right:solid 1px lightgrey;border-top:solid 1px lightgrey;border-bottom:solid 1px lightgrey;" | Series: | | style="border-collapse: collapse;border-left:solid 1px lightgrey;border-right:solid 1px lightgrey;border-top:solid 1px lightgrey;border-bottom:solid 1px lightgrey;" | Series: | ||