Difference between revisions of "USA/HDCVI/DVR/Ultra/X88A3S"
| Line 9: | Line 9: | ||
!|Firmware | !|Firmware | ||
|- | |- | ||
| − | |{{Template:X88A3S_Specification_Template}} | + | |<!--{{Template:X88A3S_Specification_Template}}--> |
|<!--{{Template:DVR-NEWGUI-QSG}}--> | |<!--{{Template:DVR-NEWGUI-QSG}}--> | ||
|<!--{{Template:AI-XVR-Manual}}--> | |<!--{{Template:AI-XVR-Manual}}--> | ||
Revision as of 22:34, 29 March 2023
X88A3S
| Specifications | Quick Start Guide | Manual | Firmware |
|---|---|---|---|
Build Date: 06-05-2019
|