Difference between revisions of "Accessories/EoC"
(→Diagram) |
(→Diagram) |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
|[[File:Wire white green stripe.svg|60px|Pair 3 Wire 1]] white/green | |[[File:Wire white green stripe.svg|60px|Pair 3 Wire 1]] white/green | ||
|- | |- | ||
| − | |4|| | + | |4||N/A||N/A |
| EMPTY | | EMPTY | ||
|- | |- | ||
| − | |5|| | + | |5||N/A||N/A |
| EMPTY | | EMPTY | ||
|- | |- | ||
| − | |6|| | + | |6||N/A||N/A |
|[[File:Wire green.svg|60px|Pair 3 Wire 2]] green | |[[File:Wire green.svg|60px|Pair 3 Wire 2]] green | ||
|- | |- | ||
| − | |7|| | + | |7||N/A||N/A |
| EMPTY | | EMPTY | ||
|- | |- | ||
| − | |8|| | + | |8||N/A||N/A |
| EMPTY | | EMPTY | ||
|} | |} | ||
Revision as of 21:53, 28 January 2022
EoC
Diagram
| Pin | Pair | Wire | Color |
|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | |
| 2 | 2 | 2 | |
| 3 | 3 | 1 | |
| 4 | N/A | N/A | EMPTY |
| 5 | N/A | N/A | EMPTY |
| 6 | N/A | N/A | |
| 7 | N/A | N/A | EMPTY |
| 8 | N/A | N/A | EMPTY |