Difference between revisions of "Thermal/DHI-ASI7213X-T1"
| Line 11: | Line 11: | ||
|{{Template:DHI-ASI7213X-T1_Specification_Template}} | |{{Template:DHI-ASI7213X-T1_Specification_Template}} | ||
|{{Template:Thermal_Kiosk-Manual}} | |{{Template:Thermal_Kiosk-Manual}} | ||
| − | |{{Template: | + | |{{Template:Thermal_Kiosk-Manual}} |
|{{Template:Product_Firmware_Template}} | |{{Template:Product_Firmware_Template}} | ||
|- | |- | ||
Revision as of 17:02, 2 June 2020
DHI-ASI7213X-T1
| Specifications | Quick Start Guide | Manual | Firmware |
|---|---|---|---|
| Template:DHI-ASI7213X-T1 Specification Template | Coming Soon |
Features
Specifications