Difference between revisions of "Template:Product HDCVI Cameras"
| Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
|[[USA/HDCVI/Camera/Pro/A21BL02|A21BL02]] | |[[USA/HDCVI/Camera/Pro/A21BL02|A21BL02]] | ||
| − | |[File:A42AL23.png|100px] | + | |[[File:A42AL23.png|100px]] |
|Pro | |Pro | ||
|2MP | |2MP | ||
| Line 66: | Line 66: | ||
|- | |- | ||
|[[USA/HDCVI/Camera/Pro/A21BL02|A21BL02]] | |[[USA/HDCVI/Camera/Pro/A21BL02|A21BL02]] | ||
| − | |[File:A42AL23.png|100px] | + | |[[File:A42AL23.png|100px]] |
|Pro | |Pro | ||
|2MP | |2MP | ||
| Line 74: | Line 74: | ||
|- | |- | ||
|[[USA/HDCVI/Camera/Lite/A21CF02|A21CF02]] | |[[USA/HDCVI/Camera/Lite/A21CF02|A21CF02]] | ||
| − | |[File:A21CF02.png|100px] | + | |[[File:A21CF02.png|100px]] |
|Lite | |Lite | ||
|2MP | |2MP | ||
Revision as of 21:56, 2 April 2019
| Models | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N28BB7Z | Ultra | 2MP | Bullet | No | ||
| A83AA9 | Ultra | 8MP | Box | EOL | ||
| A21BB02 | Pro | 2MP | Bullet | EOL | ||
| A21BB03 | Pro | 2MP | Bullet | EOL | ||
| DH-HAC-HUM1220GN-B | Lite | 2MP | Body | EOL | ||
| DH-HAC-HUM1220GN | Lite | 2MP | Body | EOL | ||
| A21BL02 | Pro | 2MP | Dome | EOL | ||
| A21BL02 | Pro | 2MP | Dome | EOL | ||
| A21CF02 | Lite | 2MP | Mini Bullet | |
EOL | |
| A21CL02 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A21CG02 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A211K02 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| DH-HAC-HUM1220A-PIR | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A42AL22 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A42AG23 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A52AB62 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A52AL42 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A52AJ62 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A511K02 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A82AF53 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A82AM52 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A82AG52 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| DH-HAC-PFW3601N-A180 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A42AR2 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A83AR6 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| 49225IC | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| 59230IC | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| 6C230IC | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| 50230IC | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| DH-SD22A204IN-GC | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| 40212IC | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| 59430IC | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A21BM0V | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| DH-HAC-HFW32A1EN-Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A21CC0Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| DH-HAC-HDBW32A1EN-Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A21CM0Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A21CJ0Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A42AM2Z-B | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A42AC2Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A42AM2Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A52AF6Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A52AJ6Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A82AF5V | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A83ABBZ | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A82AM5V | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A83ALBZ | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A82AH5V | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A22AM9Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A52AM9Z | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A52AM9Z-B | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A511K02-B | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |
| A22BJ63 | Image | Series | Resolution | Body | Specifications | EOL |