Difference between revisions of "Environmental"
(→Corrosion Proof) |
(→Explosion Proof) |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
==Explosion Proof== | ==Explosion Proof== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | |Image | + | !|Image |
| − | |Model | + | !|Model |
| − | |Firmware | + | !|Firmware |
|- | |- | ||
| | | | ||
Revision as of 15:54, 14 November 2018
Environmental
Corrosion Proof
| Image | Model | Firmware |
|---|---|---|
| DH-EPC230UN-PTZ-IR | ||
| DH-SDZW2000TN-SL | ||
| DH-SDZW2030UN-SL | ||
| DH-SD60230UN-HNI-SL | ||
| DH-IPC-HDBW8232EN-Z-SL |
Explosion Proof
| Image | Model | Firmware |
|---|---|---|
| DH-EPC230UN-PTZ | ||
| DH-EPC230UN |